Spółka z o.o. z półrocznym stażem

0
(0)

Spółka z o.o. z półrocznym stażem może być naprawdę atrakcyjną ofertą. Nie trzeba jej zakładać, bo kupując stażową spółkę wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu, a następnie dokonać zmiany danych w KRS.

Spółka z o.o. z półrocznym stażem jest tak wyjątkową ofertą, gdyż pozwala rozpocząć działalność gospodarczą w zaledwie kilka dni, a jednocześnie w tym samym czasie uzyskać tak długi staż – półroczny. Nie pozostaje to jednak wszystkim najlepszym wynikającym z zakupu spółki stażowej. Co więcej może dać zakupienie takiej spółki? Posiadany przez spółki staż daje spółkom znacznie większe szanse na uzyskiwanie kredytów, pożyczek, dotacji czy leasingu. Ma też pozytywny wpływ na kształtowanie się ich pozytywnego wizerunku, a to z kolei odbija się pozytywnie na pozyskiwaniu Klientów czy nawiązywaniu kontaktów gospodarczych.

Spółka z o.o. z półrocznym stażem to rozwiązanie dla wielu osób, pragnących stać się przedsiębiorcami. Nie tylko nie trzeba troszczyć się o rejestrację czy tracić sporo czasu, ale można zyskać spory staż.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments