Spółka z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż

0
(0)

Spółka z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż to działalność zarejestrowana odpowiednio w Krajowym Rejestrze Sądowym, Głównym Urzędzie Statystycznym oraz Urzędzie Skarbowym. Powstała w celu jej odsprzedaży osobom chcącym założyć własną firmę tym samym oszczędzając swój czas.

Spółka z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż posiada wiele zalet, jednak jedną z najważniejszych jest czysta historia gospodarcza – całkowity brak obrotów. Forma ta została założona przez profesjonalną kancelarię, a teraz oferowana jest właśnie Tobie. Rozpocznij własny biznes i osiągaj z tego tytułu zadowalające wyniki finansowe. Nasze spółki nie posiadają zobowiązań podatkowych oraz zostały w pełni założone. Dodatkowo do każdej zakupionej u nas spółki dołączamy notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń.

Działamy ta, aby w maksymalny sposób pomóc przedsiębiorcy w rozpoczęciu działalności gospodarczej, dlatego w ramach współpracy umawiamy również spotkanie z notariuszem, który obowiązkowo poświadczy umowę przejęcie udziałów gotowej spółki z o.o. z rocznym stażem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments