Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu

0
(0)

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś jak to jest prowadzić własne przedsiębiorstwo? W takim razie gotowa spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu idealnie sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Podmiot gospodarczy z ograniczoną odpowiedzialnością posiada sporządzoną umowę w formie aktu notarialnego, opłacony kapitał zakładowy, prowadzoną na bieżąco dokumentację oraz księgowość, a także szeroki zakres kodów PKD umożliwiający wejście na rynek już w dniu zakupu. Na gotowy biznes zdecydować się może każdy, a w szczególności osoby, które nie chcą przechodzić przez długotrwałe procedury i wizyty w urzędach.

Nasza Kancelaria oferuję kompleksową usługę sprzedaży spółek – eksperci zajmą się całą procedurą, sporządzaniem potrzebnych deklaracji, umożliwiając klientom skupienie się na pozyskiwaniu potencjalnych kontrahentów oraz zwalniają z obowiązku znajomości przepisów i regulacji prawnych.

Dużą zaletą jest również fakt, że przedsiębiorca nie musi dokonywać dodatkowych opłat – zwolnienie z koszt notarialnych to duży plus, ponieważ zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć można na rozwój firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments