Spółki online

0
(0)

Wielu potencjalnych przedsiębiorców, zanim założy własną działalność, dokładnie analizuje wszystkie możliwość prowadzące do otwarcia firmy. Warto pamiętać, że aby założyć własny biznes nie trzeba zakładać spółki od podstaw, bo równie dobrze można zakupić gotowy już podmiot lub udziały w funkcjonującej spółce.

Jeżeli jednak już podjęliśmy decyzję o założeniu spółki, to musimy mieć świadomość, że czeka nas proces rejestracyjny, który bez wątpienia nie należy do łatwych. Istnieją dwa sposoby zakładania spółek:

  • sposób tradycyjny,
  • raz tzw. spółki online (zakładanie za pomocą Internetu- tryb S24).

Pierwsza z możliwości polega na uzupełnianiu dużej ilości dokumentacji i dostarczaniu jej do konkretnych urzędów. Druga opcja, czyli spółki online jest znacznie wygodniejsza, gdyż zwalnia z konieczności stania w urzędowych kolejkach i pozwala na oszczędność czasu. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się w elektronicznym systemie, stworzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości (eMS) i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, związanych z rejestracją spółki.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments