Spółki z o.o. bez historii na sprzedaż w Krakowie

0
(0)

Spółka z o.o., czyli spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grona spółek prawa handlowego. Jej działanie regulowane jest przez przepisy Kodeksu Spółek Handlowych i to w nim można znaleźć najważniejsze zasady związane z jej funkcjonowaniem na rynku. Spółka z o.o. należy do grona spółek kapitałowych, czyli takich, w których decydującą rolę odgrywa kapitał przekazany spółce w momencie jej zakładania.

Ten rodzaj spółki jest najchętniej wybierany przez przyszłych przedsiębiorców. Ogromnym czynnikiem mającym wpływ na ich decyzję jest możliwość rozgraniczenia osobistego majątku od majątku spółki. To podmiot ponosi całkowitą odpowiedzialność za wszelkie zobowiązania oraz zadłużenia wobec wierzycieli.

Naszym Klientom przygotowaliśmy ofertę „spółki z o.o. bez historii na sprzedaż w Krakowie”, która pozwala kupić spółkę wolną od jakichkolwiek zadłużeń. Podmiot ten posiada historię wolną od wad prawnych, księgowych czy też handlowych.

Nabywcy gotowego podmiotu z kompletną dokumentacją mogą bezpiecznie rozpocząć prowadzenie biznesu w ciągu jednego dnia od dokonania transakcji.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments