Spółki z o.o. zarejestrowane pod dotacje

0
(0)

W otaczającej nas rzeczywistości często możemy spotkać się z oznaczeniem “Finansowanie ze środków UE”. Polska gospodarka rozwija się właśnie w głównej mierze dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Przedsiębiorcy dzięki konkursom dotacyjnym mają szansę na pozyskiwanie dofinansowania na realizację wielu projektów w różnych dziedzinach działalności.

Jeżeli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku w celu uzyskania tego typu środków, możesz skorzystać z rozwiązania, na które decyduje się spora część osób, myśląca o założeniu własnego biznesu – zakup gotowej spółki, a następnie pozyskanie dotacji. Rozwiązanie to posiada dużo zalet, między innymi: brak formalności, które występują podczas procesu rejestracji spółki z o.o. . Omija Cię, żmudny proces rejestracji. Zyskujesz czas, który jest przecież tak cenny w dzisiejszych czasach.

Decydując się na zakup gotowej spółki już od pierwszego dnia możesz strać się o pozyskanie dotacji. Standardowo formalności związane z zakupem spółki można załatwić w przeciągu jednego dnia. Dodatkowo zakup pomaga w spełnieniu większości wymogów, jakie są stawiane przed Tobą przy staraniu o dofinansowanie m.in. odpowiedni staż, siedziba czy czysta historia.

Jeśli zdecydujesz się na zakup gotowej spółki, wybierz doświadczoną firmę, która zajmuje się sprzedażą spółek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego biura!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments