Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowca

0
(0)

Nasza firma oferuje na sprzedaż gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowca. Spółka z o.o. to jedna z popularnych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, jednak jej rejestracja może sprawiać niemałe problemy, zwłaszcza osobom spoza Polski, które nie mówią biegle w naszym języku.

Gotowe spółki z o.o. z naszej oferty posiadają kompletna dokumentację. Podmioty te nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu ich zakup jest całkowicie bezpieczną transakcją. Spółki mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a niektóre z nich zostały zgłoszone do VAT-u. W ofercie posiadamy spółki nowe oraz spółki stażowe – kilkuletnie i kilkumiesięczne.

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni. Po tym czasie przedsiębiorca bez przeszkód może rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Osoby, które są zainteresowanie skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych odpowiedzi na Wasze pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments