Sporządzanie umowy spółki z o.o.

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prawną przez potencjalnych przedsiębiorców. Proces rejestracji tej formy spółki często kojarzony jest ze skomplikowaną procedurą. Ważne jest, aby pamiętać o wszystkich szczegółach bez których spółka nie będzie mogła powstać.

Istotnym elementem jest sporządzanie umowy spółki z o.o.. To od niej zależy funkcjonowanie spółki, czyli to czy spółka osiągnie sukces czy poniesie porażkę. Warto pamiętać o tym, że umowa musi zostać sporządzona w postaci aktu notarialnego pod rygorem nieważności. Z chwilą zawarcia umowy spółki powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Jest to spółka, która jest podmiotem praw i obowiązków. Co to oznacza? Może uzyskać NIP, REGON oraz założyć konto bankowe. Spółka z chwilą wpisu do KRS uzyskuje osobowość prawną.

Jeżeli rejestracja spółki z oo lub sporządzenie jej umowy jest dla Ciebie problemem to skontaktuj się z naszą firmą. Chętnie udzielimy Ci informacji na temat naszej oferty. Z naszą pomocą wszystkie etapy zakładania spółki z o.o. przebiegną szybko i bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments