Sprzedam czyste spółki 2012

0
(0)

Przeglądając ogłoszenia dotyczące sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych niejednokrotnie można natrafić na tytuł “sprzedam czyste spółki 2012”. Decydując się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, warto przeanalizować ten wariant.

Jest on bardzo korzystny z kilku względów. Po pierwsze spółka taka posiada aż pięcioletni staż, który znacząco podnosi jej wiarygodność w otoczeniu rynkowym. Tak więc jednostka taka ma szanse na zawarcie wielu korzystnych współprac partnerskich, a także zwiększenie grona swoich Klientów. Dodatkowo kilkuletni staż znacząco podnosi zdolność kredytową przedsiębiorstwa, a co się z tym wiążę prócz pożyczek i kredytów może ono również ubiegać się o dotacje unijne.

Czysta spółka z 2012 roku mimo, iż zarejestrowana została kilka lat wstecz, nigdy wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej, a co się z tym wiąże nie musimy obawiać się konsekwencji wynikłych z działań naszego poprzednika. Spółka taka nie posiada także zadłużeń oraz ukrytych zobowiązań.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments