Sprzedam spółkę Gdynia

0
(0)

Chcesz poprowadzić działalność gospodarczą w Trójmieście? Sprzedam spółkę Gdynia to zatem oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Dodatkowo wyposażona jest w kapitał zakładowy, a także umowę, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.
Ogromnym atutem zakupu gotowej spółki jest pominięcie długiej i problematycznej rejestracji, która trwać może nawet kilka tygodni. Nabycie gotowej jednostki zajmuje nie więcej niż jedną dobę.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych zarejestrowanych w Gdańsku. Oferujemy spółki nowe i stażowe. Co ważne żadne z nich nie prowadziły działalności gospodarczej dzięki czemu ich nabycie jest w pełni bezpieczne. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments