Sprzedam spółkę z o.o. 2019

0
(0)

Ostatnio bardzo popularne stało się wystawianie podmiotów gospodarczych na sprzedaż, które posiadają już większość dokumentów niezbędnych do prowadzenia własnej działalności.

Sprzedam spółkę z o.o. 2019 to innowacyjna oferta, która przyciąga grono odbiorców. Nasza firma od lat zajmuje się rejestracją i sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych. Obecnie mamy już kilkadziesiąt podmiotów zarejestrowanych w bieżącym roku, aby zaspokoić Twoje oczekiwania. Oprócz nowych jednostek, w naszej bazie spółek z o.o. posiadamy podmioty stażowe.

Czym różnią się spółki stażowe od nowych?
Jedyną różnicą między tymi podmiotami jest okres od jakiego funkcjonują na rynku. Zarówno jednostki, które zostały zarejestrowane kilka lat temu, jak i te założone w bieżącym roku dysponują czystą historię tzn. nigdy nie prowadziły działalności, nie zatrudniały pracowników, nie posiadają umów i zobowiązań. Jednostka stażowa jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcesz pozyskać dotację lub kredyt, gdyż dzięki temu, że funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu w oczach innych jest uznana za bardziej wiarygodną.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments