Sprzedam spółkę z o.o. 3 miesięczną

0
(0)

Zakładanie spółek w Polsce nie cieszy się dobrą opinią. W większości przypadków jest to proces trudny i czasochłonny. Przedsiębiorcy nie tylko muszą się mierzyć z sporządzaniem licznej dokumentacji, lecz często na możliwość rozpoczęcia działalności trzeba czekać kilka tygodni.

W celu ułatwienia rozpoczynania działalności gospodarczej powstały rozwiązania takie jak usługowa rejestracja spółek oraz gotowe spółki na sprzedaż. Oba sposoby umożliwiają skrócenie procesu rejestracji oraz uniknięcie samodzielnej rejestracji. Jednak pośród nich największą popularnością cieszą się gotowe spółki. Ich zakup pozwala szybko i wygodnie zacząć działalność gospodarczą, sporządzając tylko umowę zakupu i wniosek aktualizujący dane w KRS.

Oferty sprzedaży gotowych spółek można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Ogłoszeń typu “Sprzedam spółkę z o.o. 3 miesięczną” jest mnóstwo. Jednak zanim dokona się zakupu gotowej spółki, warto dowiedzieć się więcej o oferującej je firmie. Najbezpieczniej jest jednak kupić spółkę z naszej firmy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i dajemy gwarancję, że nie posiada ona żadnych zobowiązań.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments