Sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od wielu lat stanowi najczęstszą formę prowadzenia działalności gospodarczej. Na popularność tego podmiotu wpłynęło przede wszystkim obniżenie kapitału zakładowego z 50 000 zł do zaledwie 5 000 zł.
Ponadto spółka z o.o. założona może być w każdym celu prawnie dopuszczalnym, a w przypadku jej zadłużenia prywatny majątek wspólników pozostaje bezpieczny, gdyż wszelkie należności regulowane są wyłącznie z mienia spółki.
Ulokowanie spółki w Warszawie znacznie zwiększa wiarygodność danej jednostki. Jako iż spółka taka jest o wiele lepiej postrzegana w otoczeniu ma o większe możliwości na pozyskanie klientów, kontrahentów i inwestorów.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z o.o. z siedzibą w Warszawie. Gwarantujemy czyste jednostki, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności na rynku. Oznacza to, że posiadają zupełnie czystą historię gospodarczą, dzięki czemu ich nabycie jest w pełni bezpieczne, co jest kluczowe zwłaszcza gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę w wielkim świecie biznesu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments