Szybka rejestracja spółek

0
(0)

Chciałbyś spróbować swoich sił w roli prezesa firmy. Masz oryginalny pomysł na biznes? Nie zwlekaj, podejmij działania już dziś, zanim zrobią to Twoi konkurenci!

Jeżeli interesuje Cię szybka rejestracja spółek, z całą pewnością powinieneś poświęcić kilka minut na zapoznania się z treścią tego artykułu.

Spółkę zarejestrować można w zasadzie na dwa sposoby.

Tradycyjna rejestracja to rozwiązanie, które obliguje przyszłych przedsiębiorców do sporządzanie licznych wniosków do KRS oraz umowy spółki i przedłożenia ich w odpowiednich instytucjach. Jest to opcja popularna, jednak niezwykle czasochłonna. Sąd nasz wniosek może rozpatrywać nawet do 8 tygodni. Jeśli jednak interesuje Cie szybka rejestracja spółek, powinieneś zastanowić się nad założeniem podmiotu gospodarczego w systemie online. Pozwala on w zasadzie całkowicie ograniczyć formalności, a okres oczekiwania na rozpatrzenie wniosku minimalizuje do 24 godzin. Wystarczy poświecić kilka minut, założyć konto w systemie internetowym Ministerstwa Sprawiedliwości i wnieść opłaty na rzecz kapitału zakładowego aby w zaledwie dobę stać się właścicielem własnego przedsiębiorstwa.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments