Uzyskanie pozwolenia na pracę w Polsce pomoc

0
(0)

Cudzoziemcy, którzy planują rozpoczęcie pracy w Polsce potrzebują do tego specjalnego pozwolenia. Jego zdobycie to obowiązek przyszłego pracodawcy – wiąże się z koniecznością dopełnienia kilku formalności.

Nie każdy przedsiębiorca ma jednak czas na to, by załatwiać takie sprawy. Wypełnienie niezbędnych wniosków, skompletowanie dokumentacji, dostarczenie jej do urzędu wojewódzkiego – wszystko to może wiązać się z poświęcaniem cennego czasu.

Sprawa komplikuje się dodatkowo w momencie, gdy konieczne jest przeprowadzenie testu rynku pracy. Jeżeli braki kadrowe w przedsiębiorstwie mogą zostać zaspokojone przez bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy, to możemy nie uzyskać pozwolenia na pracę. Aby się o tym przekonać, wykonuje się tak zwany test rynku pracy, który jest brany pod uwagę przy wydawaniu decyzji.

Z tego właśnie powodu wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców z ofertą: uzyskanie pozwolenia na pracę w Polsce pomoc.

Nasza firma może zaoferować pomoc w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania zezwolenia na pracę dla cudzoziemca. Możemy zająć się całością formalnych spraw związanych z tym przedsięwzięciem, świadcząc usługi o najwyższej jakości. Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością – skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments