Wniosek o rejestrację spółki z o.o.

0
(0)

Planujesz rozpocząć prowadzenie własnego biznesu , tylko ciągle się wahasz i masz jakieś obawy? Spokojnie zakładanie spółki nie musi być takie straszne, jak wszyscy o tym mówią.

Aby mówić o procesie rejestracyjnym spółki, najpierw trzeba jednak wspomnieć trochę o umowie spółki. To zdecydowanie jeden z najważniejszych dokumentów w firmie, warunkujący jej działanie. Z powodu wagi informacji zawartych w umowie, wymaga się by umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sporządzana była w formie aktu notarialnego. Dopiero po podpisaniu umowy, można myśleć o rejestracji. W celu zgłoszenia spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, należy złożyć odpowiednio wypełniony wniosek o rejestrację spółki z o.o. (formularz KRS-W3) oraz potrzebne załączniki. Dodatkowo spółka, by w pełni legalnie działać, musi posiadać numery NIP i REGON oraz musi zostać zgłoszona w ZUS-ie, Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Statystycznym.

Niezwykle ważne jest, by wszelka dokumentacja, wypełniona była w prawidłowy sposób, gdyż w innym przypadku, proces rejestracji może się znacznie wydłużyć. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci poprawnie uzupełnić wniosek o rejestrację spółki z o.o. i resztę wymaganej dokumentacji.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments