Zakładanie spółek z o.o. bez notariusza

0
(0)

Zakładanie spółek z o.o. bez notariusza jest coraz częściej wybierane przez przyszłych przedsiębiorców. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Funkcjonowanie spółki z o.o. określone jest przepisami znajdującymi się w Kodeksie Spółek Handlowych.

Zakładanie spółek z o.o. bez notariusza odbywa się na platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza, wszystkie dokumenty generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych rejestrowanej spółki przez użytkownika. Wygenerowane dokumenty należy podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pomocą profilu zaufanego ePUAP.

Zakładanie spółek z o.o. bez notariusza trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego. Chcesz założyć firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółek.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments