Zakładanie spółki w Polsce przez obcokrajowca

0
(0)

Zakładanie spółek na terenie Polski jest bardzo problematyczne. Wymaga wypełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich do odpowiednich urzędów. Formalności te związane z zakładaniem spółki trwać mogą nawet kilka tygodni co jest niezmiernie uciążliwe dla potencjalnych przedsiębiorców.
Zakładanie spółki w Polsce przez obcokrajowca jest szczególnie uciążliwe, gdyż większość dokumentów w naszym kraju będzie sporządzona w języku polskim, który na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym.
Aby pominąć wszelkie niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany aby poprowadzić pod nim działalność. Oznacza to że dysponuje kapitałem zakładowym, umową spółki, numerami NIP, KRS i REGON, a także umową której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców. Gwarantujemy że nasze jednostki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy dzięki czemu ich nabycie jest w pełni bezpieczne.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments