Zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny oraz przez Internet. Dla przedsiębiorców możliwość rejestracji spółki w tej formie online jest idealnym rozwiązaniem.

Zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu jest możliwe od 1 stycznia 2012 roku dzięki platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Rejestrując spółkę w ten sposób przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze. Cały proces rejestracji spółki trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku, więc jest zdecydowanie krótszy niż tradycyjna rejestracja, która może trwać nawet kilka tygodni.

Zakładając spółkę w ten sposób nie ma obowiązku tworzenia jej umowy w formie aktu notarialnego, gdyż można to zrobić ją zrobić na podstawie wzoru dostępnego na stronie. W taki sposób nie trzeba płacić wysokich kosztów taksy notarialnej.

Zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu jest znakomita alternatywą dla tradycyjnej rejestracji. Warto jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która pomoże założyć spółkę w tej formie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments