Założenie spółki z o.o. bez notariusza

0
(0)

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością swoją popularność zawdzięczają wielu korzyściom jakie płyną z ich prowadzenia. Firmy w tej formie działają w oparciu o Kodeks spółek handlowych, gdzie uregulowane jest ich zakładanie, funkcjonowanie oraz likwidacja.

Zgodnie z przepisami rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może odbyć się w trybie tradycyjnym lub uproszczonym przez internet. Założenie spółki z o.o. bez notariusza możliwe jest od początku 2012 roku. Cały proces jest bezpieczny, przebiega bez udziału notariusza, a spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego.

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki z o.o. bez notariusza. Zakładanie spółek przez internet jest wygodne oraz generuje niższe koszty. Przedsiębiorcy nie muszą ponosić wysokich kosztów związanych z tworzeniem umowy spółki w formie aktu notarialnego oraz oszczędzają sporo czasu, ponieważ już po kilku dniach mogą cieszyć się z prowadzenia własnej firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments