Założenie spółki z o.o.

0
(0)

Mimo iż spółka z o.o. jest najpowszechniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej to założenie jej wymaga trochę pracy i czasu. Warto już na samym początku postawić na profesjonalne rozwiązania, aby później móc cieszyć się bezpiecznie założoną firmą.

Chcąc uzyskać wpis do rejestru przedsiębiorców trzeba złożyć zgłoszenie w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), niezbędne jest także udanie się do Głównego Urzędu Statystycznego w celu nadania numeru REGON. Trzeba pamiętać o tym, że aby przedsiębiorstwo mogło się rozliczać, to obowiązkowo trzeba ustalić numer NIP – załatwia się to w Urzędzie Skarbowym jak i również VAT / VAT EU.

Założenie spółki z o.o. i jej rejestracja nie musi należeć do najtrudniejszych spraw dotyczących prowadzenia firmy. Wiadome jest, że nie wszyscy mogą poradzić sobie z tymi czynnościami. Można wtenczas zgłosić się do firm, które specjalizują się w tej dziedzinie. Jedną z takich firm jest nasza firma. Nasze wieloletnie doświadczenie daje Ci gwarancję bezpiecznie założonej firmy na podstawie której będziesz mógł osiągnąć sukces.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments