Zawiązanie spółki z o.o.

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać utworzona przez jedną lub więcej osób. Odpowiadają one za zobowiązania przedsiębiorstwa w ograniczonym zakresie. Zawiązanie spółki z o.o. musi zostać poprzedzone wniesieniem wkładu w formie gotówki lub aportu. Wymogiem jest, aby udziały zostały pokryte przed złożeniem wniosku do KRS.

Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością musi zostać zawarta w formie aktu notarialnego. Od 2012 roku istnieje możliwość rejestracji spółki z o.o. przez Internet. System umożliwiający taką opcję to S24. Wybór tej opcji rejestracji likwiduje koszty notarialne, przyspiesza procedurę założenia oraz obniża koszty związane z dostarczeniem dokumentów do sądu rejestrowego.

Jeżeli interesuje Państwa rejestracja spółki to zapraszamy. Świadczymy usługi także online, także pomagamy Klientom z całej Polski. Z nami zawiązanie spółki z o.o. jest bezpieczne oraz szybkie. Oferujemy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców. Staramy się pomóc im wkroczyć na drogę do sukcesu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments