Zezwolenie na pracę dla obcokrajowców dla cudzoziemca

0
(0)

W Twojej firmie brakuje pracowników? Martwi Cię fakt, że nie ma kto wykonywać usług, a Klientów z dnia na dzień przybywa? Nie martw się! Znaleźliśmy dla Ciebie dobre rozwiązanie. Na pewno zauważyłeś, że obecnie coraz częściej w jednostkach gospodarczych zatrudnione są osoby pochodzące z innych państw. Dzieje się tak, ponieważ przedsiębiorcy potrzebują siły roboczej, a w Polsce jest bardzo niski poziom bezrobocia, więc szukają pomocy obcokrajowców.

Osoby mieszkające w sąsiadujących państwach często chcą rozpocząć u nas pracę ze względu na lepsze warunki pracy, a także zarobki. Pozyskują oni wizę lub tymczasowe pozwolenie i udają się do naszego kraju. To właśnie okazja, aby Twoja działalność gospodarcza pozyskała nowych współpracowników.

Powinieneś jednak pamiętać, że aby obcokrajowiec rozpoczął legalną pracę musisz pozyskać dla niego zezwolenie na pracę dla obcokrajowców dla cudzoziemców. Jest to dokument, dzięki któremu Twój nowy pracownik będzie miał określone obowiązki i przywileje, które otrzyma w Twojej firmie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments