Zmiana danych w KRS elektronicznie

0
(0)

Zmiana danych w KRS elektronicznie jest możliwa tylko i wyłącznie jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na elektroniczną rejestrację swojej firmy. Osoby, które nie skorzystały z ministerialnego systemu do zakładania spółek, chcąc dokonać aktualizacji muszą wypełnić odpowiedni formularz oraz złożyć go w jednym z oddziałów Krajowego Rejestru Sądowego. Jest to często trudne i czasochłonne. Warto więc mieć na uwadze możliwość elektronicznej aktualizacji, już w czasie podejmowania decyzji o sposobie zakładania firmy.

Jeżeli już założyłeś swoją firmę w sposób tradycyjny i nie masz możliwości aktualizowania jej danych przez Internet, a musisz dokonać pewnych zmian i następnie ich zgłoszenia, możesz skorzystać z pomocy ekspertów. Jesteśmy jedną z wielu firm, która pomaga przedsiębiorcom przebrnąć przez procedurę aktualizowania danych. W Twoim imieniu wypełnimy wszystkie wnioski, uzupełniamy formularze raz dopełnimy wszystkich formalności.

W razie zainteresowania aktualizacją danych lub konsultacją w sprawie elektronicznej rejestracji spółki, prosimy o kontakt.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments