Zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych 2017

0
(0)

Szykują się zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych 2017, więc warto dowiedzieć się na co musimy się przygotować. Ten temat szczególnie powinien zainteresować osoby, które zastanawiają się nad rejestracją własnej spółki. Zmiany mają dotyczyć głównie założenia spółki za pośrednictwem Internetu. Jakie zmiany są w planach?

Niepokojącym zjawiskiem, które ostatnio pojawiało się coraz częściej podczas rejestracji spółki było nieuprawnione wykorzystanie danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Celem zmian jest wyeliminowanie całkowite tego przypadku. W jaki sposób? Możliwe jest, że od tego roku każdy, kto będzie chciał zarejestrować spółkę będzie zobligowany do posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP.

Jeżeli myślisz o założeniu własnej spółki to najlepszym rozwiązaniem jest dokonanie rejestracji już teraz. Planowane zmiany mogą wejść w życie, a to znacznie utrudni Ci założenie firmy. My oferujemy pomoc naszych ekspertów, którzy w krótkim czasie przeprowadzą proces rejestracyjny. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments