Zmiany w procedurze rejestracji spółki online

Czy zmiany w procedurze rejestracji spółki online sprawią, że trudniej będzie zarejestrować spółkę? Czy warto dokonać rejestracji spółki już teraz? Odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK. Zachęcamy Państwa do szybkiej rejestracji spółek, ponieważ w planach jest wprowadzenie przepisów, które mogą wydłużyć czas założenia spółki.

Szykują się zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych. Po ich wprowadzeniu osoba, która nie posiada kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP nie będzie miała możliwości założenia spółki za pośrednictwem, Internetu. Pojawiają się więc dodatkowe formalności, które związane są z kolejkami w urzędach oraz oczekiwaniem na decyzje instytucji. Czy warto zdecydować się na założenie firmy w najbliższym czasie? Z pewnością tak! Mimo tego, że aktualnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego, to warto uchronić się od długotrwałej rejestracji spółki.

My oferujemy profesjonalną pomoc w założeniu spółki. Załatwimy wszystkie formalności oraz przygotujemy dokumenty. Z pomocą naszej doświadczonej kadry będziesz mógł zajmować się swoją firmą już po kilku dniach. Zapraszamy do współpracy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments