Zmiany w procedurze rejestracji spółki S24

0
(0)

Rejestracja spółki za pośrednictwem Internetu najczęściej kojarzona jest z szybkim sposobem na założenie firmy. Jednak czy zmiany w procedurze rejestracji spółki S24 sprawią, że nadal tak będzie? O jaki zmianach przepisów mowa?

Planowane jest wprowadzenie obowiązku posiadania przez osoby chcące założyć własną firmę kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP. Dla tych osób, które nie posługują się tego rodzaju podpisem proces rejestracji może się znacznie wydłużyć. Przedsiębiorcy będą mieli obowiązek dopełnienia formalności, aby ten podpis uzyskać. Tylko i wyłącznie z nim będzie możliwa rejestracja spółki za pośrednictwem Internetu.

Nie pozwól, aby zmiany w procedurze rejestracji spółki S24 sprawiły, że nie uda Ci się otworzyć własnego biznesu. Zdecyduj się już dzisiaj na rejestrację spółki z pomocą naszych specjalistów. Dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności – profesjonalne zakładanie spółek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Rozpocznij prowadzenie własnej firmy w kilka dni!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments