Zus a spółka z o.o.

0
(0)

Pragniesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Zapewne zdajesz sobie sprawę jak uciążliwy jest proces zakładania spółki oraz jak trudno utrzymać się na rynku. Martwisz się, że możesz sobie nie poradzić, że Twój budżet obciążą składki zus, a spółka z o.o już na początku sprawi Ci trudności i nie będziesz potrafił jej zarejestrować?

Spokojnie, nie musisz się o to martwić. Najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się Twoich problemów będzie skorzystanie z naszej usługi dotyczącej rejestracji spółki z oo. Pewnie zastanawiasz się teraz w jaki sposób jesteśmy Ci w stanie pomóc? Otóż istnieje zależność między zus a spółka z o.o., więc jeśli zdecydujesz się zarejestrować przedsiębiorstwo w tej formie , to nie będziesz musiał odprowadzać składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne jeśli Twoja firma będzie posiadała więcej niż jednego właściciela. Interesujące prawda?

Jeśli dalej jesteś zainteresowany własną działalnością gospodarczą zgłoś się do nas. Wykonamy cały proces za Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele niepotrzebnych nerwów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments