12 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

0
(0)

Decyzji o zakupie gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie można podejmować pochopnie, a do transakcji sprzedaży-zakupu warto się przygotować, pamiętając o pozyskaniu kilku podstawowych informacji na temat spółki. Warto przede wszystkim dowiedzieć się czy gotowe spółki przeznaczone do sprzedaży są pozbawione wad prawnych, zobowiązań prawnych, finansowych albo wynikających z zatrudnienia pracowników.

Gotowa spółka na sprzedaż powinna mieć wszystkie dokumenty uzyskane podczas rejestracji, w tym nadane KRS, NIP oraz REGON, a jeśli klienta interesuje prowadzenie spółki będącej podatnikiem VAT, także numery VAT oraz VAT UE. Jeśli natomiast klient ma na względzie otrzymanie w przyszłości wsparcia finansowego powinien zainteresować się gotową spółką ze stażem. W tym przypadku liczne oferty, np. o tytule „12 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam”, są właśnie skierowane do niego.

Przykładowe 12 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż wzbudzają większe zaufanie wśród instytucji pomocy finansowej, które chętniej udzielają kredytów, dofinansowania unijnego czy leasingu firmom ze stażem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments