2 miesięczną spółkę sprzedam

0
(0)

Na portalach ogłoszeniowych możemy spotkać się z ogłoszeniem takim jak np.: „2 miesięczną spółkę sprzedam ”. Napotykając takie ogłoszenie zastanawiamy się dlaczego danemu przedsiębiorcy nie powiodło się prowadzenie firmy lub co skłoniło go do sprzedaży. Częstym powodem jest nieodpowiednie wejście na rynek z usługami, co powoduje, że Klienci wybierają produkty oferowane przez konkurencję.

Warto pamiętać o tym, że pod ogłoszeniem „2 miesięczną spółkę sprzedam ” nie zawsze kryją się oferty prywatnych przedsiębiorców, którzy postanowili sprzedać swoją działalność. Często tego typu ogłoszenia zamieszczane są przez biura zajmujące się sprzedażą gotowych spółek. Nasze biuro oferuje gotowe spółki z idealnie czystą historią gospodarczą. To przygotowane podmioty do prowadzenia firmy – posiadają numery NIP, REGON, KRS. Celem rejestracji jest sprzedaż w ręce potencjalnych przedsiębiorców, co pozwala im na pominięcie procedury założenia.

2 miesięczną spółkę sprzedam – chcesz kupić spółkę? Twoim celem jest szybkie otworzenie firmy? Skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments