2 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

0
(0)

Rynek obrotu gotowymi spółkami rozwija się bardzo szybko i dynamicznie. Na wielu stronach internetowych zamieszczane są setki ogłoszeń między innymi : “2 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” , “Sprzedaż spółek – promocja!”, itp. Przedsiębiorca może wybierać wśród ogromu ofert by znaleźć tą, która spełnia jego oczekiwania. Kupno, jak i również założenie spółki z o. o. niosą ze sobą wiele korzyści. Koszty założenia spółki z o.o. są stosunkowo niskie, w porównaniu do innych spółek oraz ograniczona jest odpowiedzialność majątkowa wspólników.

Dla początkujących przedsiębiorców jest ona najlepszą formą prowadzenia działalności gospodarczej. Każda sprzedawana spółka zawiera komplet niezbędnych numerów: KRS, REGON, NIP, VAT i VAT-EU.

Nabywca może zainwestować w spółkę czystą lub gotową ze stażem. Kupując spółkę, zdobywamy wiarygodność wśród instytucji finansowych, otrzymujemy również większą zdolność kredytową, a co za tym idzie, istnieje szansa uzyskania dotacji unijnych.

Przed przystąpieniem do kupna spółki z o.o. ze stażem, warto przeanalizować dokumentacje firmową, aby mieć pewność dobrej inwestycji. Jeśli nie chcesz martwić się formalnościami i mieć pewność swojej decyzji, skontaktuj się z naszym biurem. Z pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników oraz w współpracy z ekspertami pomożemy wybrać Ci właściwą ofertę. Być może zwykłe na pozór ogłoszenie: “2 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” okaże się idealną inwestycją dla Ciebie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments