3 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

0
(0)

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są bardzo popularną formą prowadzenia działalności w Polsce. Jest to efektem wielu korzyści jakie płyną z prowadzenia działalności w tej formie. Niestety istnieje także minus, którym jest rejestracja spółki. Jest ona procesem czasochłonnym i skomplikowanym. Wymaga od przedsiębiorcy wiele zaangażowania. W przypadku błędów w dokumentacji należy rozpocząć cały proces na nowo.

“3 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” to ogłoszenia dla osób, które nie maja ochoty zajmować się rejestracją spółki. Zakup trwa maksymalnie kilka dni co jest wielkim plusem. Można zaoszczędzić sporą ilość czasu i zająć się innymi istotnymi czynnościami związanymi z firmą. Gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowane, posiadają numery: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Transakcja przebiega bezproblemowo i jest bezpieczna, ponieważ na oferowanych spółkach nigdy nie była prowadzona działalność w związku z czym są całkowicie wolne od zobowiązań.

“3 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” to także dobra oferta dla osób, które chcą ubiegać się o kredyt. Staż spółki działa na korzysta ocenę przez banki.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments