Aktualizacja wpisów KRS w Warszawie

0
(0)

W Krajowym Rejestrze Sądowym obowiązującym w Polsce znaleźć muszą się wszelkie informacje na temat założonej spółki. Do informacji tych zaliczyć możemy adres oraz siedzibę spółki, wysokość jej kapitału zakładowego, jak również dane osobowe wspólników i osób upoważnionych do reprezentowania spraw firmy na zewnątrz.

Tak więc po zakupie gotowej spółki, obowiązkowe jest dokonanie aktualizacji danych, ponieważ w innym przypadku, a więc nie wywiązując się z tego obowiązku, przedsiębiorca naraża się na bardzo poważne konsekwencje prawne. Z pewnością mogą pojawić się również komplikacje odnośnie nie zaktualizowanego adresu, co oznacza, że urzędowa korespondencja nie będzie docierała do przedsiębiorcy. Z kolei w przypadku nie dokonania aktualizacji danych odnośnie członków zarządu, zawarte umowy lub transakcje mogą zostać unieważnione.

Istnieje jednak możliwość, aby obowiązkowe przeprowadzenie aktualizacji danych zlecić profesjonalistom, którzy całą procedurę przeprowadzą szybko i sprawnie. Oferta naszej firmy zawiera usługę taką, jak aktualizacja wpisów w KRS w Warszawie. Tak więc wszystkie osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments