Czysta spółka z o.o. z 2019

Decydując się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością warto przemyśleć zakup gotowej jednostki.

Tradycyjne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z licznymi formalnościami, których dopełnienie może sprawiać ogromne trudności przedsiębiorcom, aby samodzielnie zarejestrować spółkę z o.o. należy uzupełnić wiele wniosków i formularzy, a następnie złożyć je w wymaganych instytucjach. Założenie spółki zajmuje przeciętnie 3-4 tygodnie, a niejednokrotnie przeciąga się nawet do kilku miesięcy.

Na szczęście wszystkie te niedogodności można pominąć decydując się na kupno gotowej spółki. Gotowa spółka została już wpisana do wymaganych rejestrów w związku z czym jest przygotowana, aby niemal natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Wystarczy zaledwie jedno spotkanie u notariusza, na którym należy podpisać umowę spółki, która obowiązkowo musi być sporządzona w formie aktu notarialnego.

Czysta spółka z o.o. z 2019 to oferta naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego omówimy wszelkie szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na ewentualne pytania.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments