Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż

0
(0)

Nasza firma trudni się w sprzedaży spółek nowych i stażowych. Wiele osób zadaje nam pytania odnośnie tego, co spółka stażowa rzeczywiście oferuje przedsiębiorcy.

Spółka stażowa podobnie, jak jej czysty odpowiednik pozwala ominąć cały kłopotliwy proces rejestracji, jednakże prócz szybkiego startu daje też szanse na zdobycie grona odbiorców, a także kontrahentów i inwestorów. Podmioty te budzą bowiem o wiele większe zaufanie niż nowopowstałe jednostki. Wiarygodność ta ma również ogromne znaczenie w przypadku ubiegania się o dotacje unijne bądź kredyty bankowe.

Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż to usługa świadczona przez naszą firmę, która aktualnie cieszy się największym zainteresowaniem. Na jej popularność wpływa atrakcyjna cena oraz staż, który jest wystarczający do znacznego umocnienia jej pozycji na rynku.
Dodatkowym atutem tej formy jest fakt, iż nigdy wcześniej nie prowadziła działalność na rynku,a jej staż jest jedynie fikcyjny, dzięki czemu zakup takiej jednostki jest w pełni bezpieczny.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments