Kup spółkę z o.o. z rocznym stażem

0
(0)

Jeśli zdecydowałeś się na otworzenie własnej firmy, najlepszym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Do podstawowych zalet tego podmiotu należy przede wszystkim stosunkowy niski kapitał zakładowy, a także korzystna odpowiedzialność prawna wspólników, którzy nie muszą obawiać się o własny majątek, w razie gdyby spółka zaczęła przynosić straty.

Decydując się na nabycie spółki stażowej zwiększasz swoje szanse na szybki sukces, niestety wiąże się on z ryzykiem, gdyż musisz liczyć się, że spółka zostanie przejęta wraz z następstwami wynikającymi z działań Twojego poprzednika.

Chcąc osiągnąć złoty środek kup spółkę z o.o. z rocznym stażem. Po pierwsze, pozwoli Ci to ominąć długi proces rejestracyjny. Staniesz się właścicielem podmiotu gotowego do prowadzenia działalności gospodarczej, jednak nie obciążonego decyzjami wcześniejszego właściciela, a roczne istnienie na rynku znacząco zwiększy wiarygodność Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów oraz kontrahentów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments