Kupię spółkę z dokumentami źródłowymi

0
(0)

Wiele osób w Internecie wystawia ogłoszenia typu “kupię spółkę z dokumentami źródłowymi” lub “szukam gotowego i czystego przedsiębiorstwa na sprzedaż” w celu znalezienia idealnej firmy, która zdolna będzie do prowadzenia danego przedmiotu działalności.

Przedsiębiorcy mogą samodzielnie otworzyć biznes, poprzez sporządzenie dokumentów, przesłanie ich do KRS i oczekiwanie na decyzję w postaci zarejestrowania nowo założonego biznesu do rejestru sądowego lub dokonać zakup gotowej spółki.

Dlaczego kupno przedsiębiorstwa może być lepszą decyzją? Przede wszystkim zważywszy na czas, jaki należy spędzić na skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Ponadto, złożenie wszystkich deklaracji i formularzy do urzędu również wiąże się z długim oczekiwaniem na wpis w rejestrze.

Dlatego, ze względu na taką wadę dużo osób woli dokonać zakupu gotowego i zarejestrowanego biznesu, który ze względu na uzyskane numery NIP, REGON i KRS może rozpocząć działalność już w dniu zakupu.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i w krótkim czasie wejść na rynek to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura. Oferujemy nie tylko pomoc w rejestracji podmiotu gospodarczego, ale także całkowite zwolnienie ze żmudnej procedury – sprzedaż gotowej firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments