Kupno spółki z o.o. z 2018 roku

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot, na którego założenie decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców w Polsce. Jest tak ze względu na korzystną charakterystykę danej jednostki. Wspólnicy nie ponoszą bowiem odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, co zapewnia bezpieczeństwo ich prywatnemu mieniu.

Spółka z o.o. może poprowadzić pod sobą dowolną działalność o ile jest ona zgodna z prawem. Do jej założenia również uprawnieni są wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Jedną z zasadniczych wad spółki z o.o. jest jej długa i problematyczna rejestracja, która może zająć nawet kilka tygodni. Przedsiębiorcy szukając sposobu na pominięcie tych niedogodności często decydują się na zakup gotowej jednostki, czyli spółki która została już wpisana do należytych instytucji.

Nasza firma oferuje kupno spółki z o.o. z 2018 roku. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś i poznaj szczegóły.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments