Miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

0
(0)

Napotykając się na ogłoszenie “miesięczną spółkę z o.o. sprzedam” zapewne zastanawiałeś się co na myśli miał jego autor. Czy jego działalność odnosiła tak szybką klęskę, że po tak krótkim czasie postanowił się jej pozbyć?

Sprzedaż miesięcznej spółki spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może jednak stanowić możliwość nabycia całkowicie nowego podmiotu gospodarczego zarejestrowanego około 30 dni wstecz. Zakup takiej jednostki jest w pełni bezpieczny, a co więcej niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala ograniczyć wszelkie czynności rejestracyjne. Kolejnym atutem jest przejęcie spółki, która w oczach prawa prowadziła już działalność. Mimo jej fikcyjnego charakteru znacznie podnosi ona wiarygodność przedsiębiorstwa, jednocześnie zwiększając jej zdolność kredytową. Tak więc przedsiębiorca posiada o wiele wyższe szanse na pozyskanie dotacji, kredytów oraz innych form wsparcia finansowego niż świeżo założona działalność. Jest to bardzo istotne, gdyż środki w ten sposób zdobyte bardzo często stanowią jedyną szansę rozwoju młodego przedsiębiorstwa.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży spółek stażowych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu doboru odpowiedniego dla siebie podmiotu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments