Porady księgowej

Podejmując się prowadzić własna działalność gospodarczą będziesz musiał zdecydować się na jeszcze jedną naprawdę ważna decyzję. Jest nią sposób prowadzenia księgowości. Możliwości jest kilka i każda z nich jest dostosowana do innych potrzeb przedsiębiorców.

Najbardziej oczywistą jest prowadzenie księgowości samodzielnie. Nie wymaga od przedsiębiorcy żadnego certyfikatu i jest zalecane dla przedsiębiorców o uproszczonych formach księgowości, które polegają na rozliczaniu się z tytułu należnego podatku dochodowego. Samodzielne prowadzenie wiąże się jednak z ryzykiem, gdyż popełnione błędy mogą narazić firmę na straty.
Kolejnym sposobem jest zatrudnienie księgowej, która będąc w Twojej firmie będzie zajmować się wszystkimi czynnościami dotyczącymi księgowości. Decydując się na ten sposób będziesz mógł skorzystać w każdej chwili z porady księgowej.
Ostatnim sposobem jest współpraca z biurem rachunkowym. Jest to tańszy sposób od zatrudniania księgowego. Biura prowadzą wszystkie usługi księgowe dla firm.

Jeżeli skorzystasz z usług naszej kancelarii i nawiążesz z nami współpracę będziesz mógł skorzystać z porady księgowej. Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments