Rejestracja spółek dla Ukraińców

0
(0)

Rejestracja spółek dla Ukraińców to nowa usługa, która zdominowała nie tylko polski rynek, ale również rynki zagraniczne. Wspierana przez nasza firmę obsługa skierowana jest głównie do obywateli Ukrainy, ale również do innych obcokrajowców chcących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce.

W pierwszym etapie rejestracja spółek dla Ukraińców opierać będzie się na obustronnym podpisaniu umowy oraz zrealizowaniu wszelkich innych formalności pozwalających złożyć dokumentację do Krajowego Rejestru Sądowego, Głównego Urzędu Statystycznego oraz Urzędu Skarbowego. Dzięki tym czynnościom jednostka otrzyma miano przedsiębiorstwa, odpowiedni indywidualny numer REGON, NIP oraz VAT i VAT UE.

Chcesz poznać więcej informacji na temat rejestracji spółki dla obywatela innego Państwa, albo sam jesteś obcokrajowcem i pragniesz rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Polski – zgłoś się do Nas, obsługujemy klientów w języku angielskim, rosyjskim, ukraińskim oraz białoruskim. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego biura rachunkowego.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments