Rejestracja spółek w Polsce przez obcokrajowca

0
(0)

Chciałbyś założyć firmę w Polsce, a jesteś obcokrajowcem? Rejestracja Spółek w Polsce przez obcokrajowca to nie problem! Nasza firma zajmuje się tym na co dzień.

Obsługujemy Klientów z Polski, jak również spoza kraju. Brak znajomości języka polskiego to nie wymówka! Jeśli będzie taka potrzeba zorganizujemy tłumacza, aby nie było problemów z komunikacją.

Taką rejestrację możemy przeprowadzić zdalnie bądź w naszym biurze w Krakowie bądź w Warszawie. Na samym początku należy podpisać z nami umowę współpracy i opłacić usługę. Następnie nasi specjaliści pomogą w wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podstawie którego będziemy przeprowadzać razem z Tobą rejestrację spółki.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy wszystkie szczegóły współpracy oraz wyjaśnimy wszystko krok po kroku. Jesteśmy z Tobą cały czas od momentu zgłoszenia, aż do momentu nadania numerów spółce.

Zaufało nam mnóstwo Klientów spoza naszego kraju i dzięki nam rejestracja spółek w Polsce przez obcokrajowca jest łatwiejsza. Zadzwoń do nas lub przyjdź na spotkanie po wcześniej rezerwacji terminu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments