Rejestracja spółek z o.o. dla cudzoziemców

Obcokrajowcy decydujący się na otworzenie własnej firmy na terytorium Polski zazwyczaj w tym celu postanawiają założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Powodów jest kilka… Pierwszym z nich jest fakt, że mają do tego prawo niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Co więcej, cel prowadzenia spółki jest dowolny, pod warunkiem, iż nie łamie on przepisów prawa. Spółka z o.o. wiąże się także z ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, co oznacza, że w przypadku zadłużenia spółki prywatne mienie wspólników nie zostanie obciążone.

Spółka z o.o. ma jednak jedną zasadniczą wadę. Jest nią długa i problematyczna rejestracja, która może trwać nawet kilka tygodni. Z tego względu przedsiębiorcy zazwyczaj decydują się zlecić rejestracje specjalistom.

Rejestracja spółek z o.o. dla cudzoziemców dostępna jest w ofercie naszej firmy. Dopełniamy wszelkich formalności, przekazując przedsiębiorcy podmiot przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments