Rejestracja spółek z o.o. w 2017

0
(0)

Założenie własnego przedsiębiorstwa jest marzeniem niejednego z nas. Każdy chciałby być na „swoim”, zarządzać czasem i dążyć do samorealizacji. Jednak nie wszyscy mają na tyle motywacji, aby samodzielnie założyć firmę, co często powoduje, że prowadzenie firmy pozostaje w sferze marzeń.

Jeżeli myślisz o własnym biznesie to oferujemy Ci swoją pomoc. Przeprowadzimy proces rejestracji Twojej spółki, dopełnimy wszystkich formalności w urzędach. Od wielu lat zajmujemy się zakładaniem spółek. Dzięki naszej kadrze pracowniczej wielu przedsiębiorców otworzyło własny biznes.

My zachęcamy do zakładania spółek w najbliższym czasie, ponieważ rejestracja spółek z o.o. w 2017 może okazać się trudniejsza. Dlaczego? Możliwe jest wprowadzenie przepisów, które mają zaostrzyć przepisy dotyczące nadawania VAT. Spowodowane jest to ciągle zwiększającą się liczbą wyłudzeń na tle podatkowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rejestracja spółek przez specjalistów to bezpieczny sposób na otworzenie własnej firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments