Rejestracja spółek z o.o. w Polsce dla obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to niezwykle pożądana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Spółki te cieszą się niezwykłą popularnością zwłaszcza wśród obcokrajowców, ponieważ do ich otworzenia mają prawo niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Co więcej, cel prowadzenia spółki z o.o. jest dowolny pod warunkiem, że jest zgodny z przepisami prawa, a jej wspólnicy nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku zadłużenia spółki wszelkie należności będą regulowane z majątku spółki, a nie prywatnego mienia wspólników. Jako, że tradycyjna rejestracja trwa kilka tygodni i wiążę się z szeregiem różnych obowiązków, wielu przedsiębiorców szuka sposobu, który pozwoli im pominąć te niedogodności. Jeśli należysz do grupy tych osób, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Rejestracja spółek z o.o. w Polsce dla obcokrajowca, którą przeprowadzamy jest skierowana właśnie do Ciebie. Przejmujemy wszelkie obowiązki z zakresu ewidencji spółek, przekazując podmiot gotowy, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments