Rejestracja spółki w rejestrze VAT 2017

0
(0)

Tradycyjna rejestracja spółki zazwyczaj trwa nawet kilka tygodni i jest procesem skomplikowanym. Przedsiębiorca musi pamiętać aby składane dokumenty były wypełnione bezbłędnie, gdyż nawet najmniejszy błąd spowoduje, że trzeba będzie powtórzyć proces rejestracji. Od jakiegoś czasu możliwa jest także rejestracja spółek przez internet, lecz w ten sposób można założyć jedynie spółkę z o.o., jawną i komandytową.

Przedsiębiorcy którzy planują otworzyć własną działalność gospodarczą muszą liczyć się z utrudnieniami. Rejestracja spółki w rejestrze VAT 2017 roku może okazać się dla niektórych niemożliwa. Wprowadzone mają zostać nowe przepisy, które będą mieć na celu lepszą weryfikację jednostek zgłaszających się do rejestru. Zmiany są potrzebne gdyż istnieją jednostki, których celem są oszustwa podatkowe i należy je zweryfikować.

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z założeniem firmy i zarejestrowaniem jej w rejestrze VAT? Pomożemy Ci w tym zadaniu – napisz do nas. Oferujemy kompleksowe usługi. Zarejestrujemy dla Ciebie spółkę w szybkim czasie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments