Roczną spółkę z o.o. sprzedam

Każda spółka oferowana przez naszą kancelarię, która została założona i posiada wszystkie wymagane dokumenty rejestracyjne dodatkowo chwali się czystą historią finansową potwierdzoną notarialnym dokumentem o braku zadłużeń. Wszystkie nasze podmioty, jakie przedstawiamy nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, nie zatrudniały pracowników oraz nie zawierały umów kontrahenckich.

Roczną spółkę z o.o. sprzedam to oferta skierowana do przedsiębiorców liczących na szybki i bezproblemowy start. Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania wszystkie osoby, które pragną zaraz po zakupie spółki starać się o wparcie finansowe udzielane przez banki bądź Unię Europejską. Staż spółki wpływa również na zawarcie współpracy z zewnętrznymi kontrahentami.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, aby zapoznali się z naszą ofertą roczną spółkę z o.o. sprzedam. Dodatkowo zaraz po zakupie spółki pomagamy przedsiębiorcom w aktualizacji nowych danych w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w razie potrzeby oferujemy swoje doradztwo i porady.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments