Spółka na sprzedaż dla obcokrajowców

0
(0)

Obcokrajowcy decydujący się na poprowadzenie firmy na terenie Polski bardzo często stają przed problemem jakim jest długa i skomplikowana rejestracja spółki. Nierzadko dochodzi do tego również niewielka znajomość języka polskiego, który na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym, a więc to w nim będzie sporządzona większość dokumentów.

Spółka na sprzedaż dla obcokrajowców jest ich szansą na pominięcie długiej i problematycznej rejestracji. Pozwala także natychmiast rozpocząć aktywność na rynku, gdyż jedynym obowiązkiem potencjalnego przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego pod nadzorem notariusza oraz tłumacza przysięgłego.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż. Zapewniamy podmioty gospodarcze w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą, a więc wyposażone w kapitał zakładowy, odpowiednio sporządzoną umowę, jak również numery NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie VAT.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments