Spółka z o.o. dwuletnia na sprzedaż

Chcesz poprowadzić działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak długa rejestracja Cię zniechęca?
Pamiętaj, że niedogodności z nią związane możesz niemal całkowicie zniwelować. Jak? To proste, w tym celu wystarczy kupić gotową spółkę.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby poprowadzić pod nim firmę. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, umową oraz numerami KRS, REGON, NIP oraz opcjonalnie VAT, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Kupując gotową spółkę z o.o. skracasz jej proces rejestracyjny, który w rzeczywistości trwa kilka tygodni do zaledwie jednego dnia. Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych, nowych i kilkuletnich. Spółka z o.o. dwuletnia na sprzedaż przykładowo dysponuje 2 letnim stażem, co oznacza że jej rejestracja odbyła się 2 lata temu. Tym samym jest ona o wiele bardziej wiarygodna niż jednostka, która dopiero powstała. Ma to przede wszystkim wpływ na możliwość pozyskania dotacji bądź kredytu. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments