Spółka z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż

0
(0)

Wiele osób zainteresowanych poprowadzeniem firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się na zakup gotowego podmiotu. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż pozwala skrócić czas związany z tradycyjną rejestracją z kilku tygodni do zaledwie jednego dnia pomijając jednocześnie wszelkie formalności. Jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Co ważne musi odbyć się to pod nadzorem notariusza.

Kupując spółkę warto zadbać aby była ona wyposażona w kilkuletni staż. Znacznie podnosi on wiarygodność danej jednostki, co jednocześnie zwiększa jej zdolność kredytową. Jest ona niezmiernie ważna zwłaszcza na początku działalności, gdyż środki pozyskane z kredytów i dotacji często stanowią jedyne źródło rozwoju.

Spółka z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż to oferta naszej firmy. Gwarantujemy czyste podmioty, które mimo swojego stażu nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, tak więc ich nabycie jest w pełni bezpieczne. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments